RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: General
bg: Общи

en: Navigation
bg: Навигация

en: Image styles
bg: Размери на изображения
