RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: General
el: Γενικά

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Change
el: Αλλαγή

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Skin
el: Θέμα

en: Not installed.
el: Μη εγκατεστημένο.

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
