RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: General
gl: Xeral

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: Change
gl: Cambiar

en: Caption
gl: Lenda

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Skin
gl: Tema

en: Not installed.
gl: Non instalado.

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
