RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: General
gu: સામાન્ય

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
