RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: General
hr: Općenito

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Change
hr: Promijeni

en: Not installed.
hr: Nije instaliran.

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
