RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Views
hu: Nézetek

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: General
hu: Általános

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Change
hu: Változtat

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Fade
hu: Áttünés

en: Video
hu: Videó

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Tabs
hu: Fülek

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Skin
hu: Smink

en: Important
hu: Fontos

en: Image height
hu: Kép magasság

en: Image width
hu: Kép szélesség

en: Not installed.
hu: Nincs telepítve.

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Transition type
hu: Átmenet típusa

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Breakpoint
hu: Töréspont
