RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: General
ka: ზოგადი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Change
ka: შეცვლა
