RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Navigation
my: သွားလာရန်
