RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Navigation
nn: Navigering
