RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд
