RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: General
ps: ټوليز

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Change
ps: بدلون

en: Caption
ps: نوم

en: Tabs
ps: ټوپونه
