RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано
