RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Move
sv: Flytta

en: Views
sv: Vyer

en: Dimensions
sv: Mått

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: General
sv: Allmän

en: Navigation
sv: Navigering

en: Change
sv: Ändra

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Caption
sv: Bildtext

en: Fade
sv: Tona

en: Orientation
sv: Orientering

en: Tabs
sv: Flikar

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Skin
sv: Skal

en: Not installed.
sv: Inte installerad.

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Transition type
sv: Typ av övergång

en: Transitions
sv: Övergångar

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Bullets
sv: Punkter
