RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Navigation
af: Navigasie
