RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Tabs
am: ትሮች
