RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Move
ar: تحريك

en: Views
ar: الرؤى

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: General
ar: عام

en: Loop
ar: حلقة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Change
ar: تغيير

en: Caption
ar: شرح

en: Video
ar: فيديو

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
