RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: General
ast: Xeneral

en: Navigation
ast: Navegación
