RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: General
cy: Cyffredinol

en: Navigation
cy: Mordwyo
