RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Center
fr: Centre

en: Default
fr: Par défaut

en: Move
fr: Déplacer

en: Views
fr: Vues

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: General
fr: Général

en: Loop
fr: Boucle

en: Change
fr: Modifier

en: Delay
fr: Délai

en: Caption
fr: Légende

en: Fade
fr: Fondu

en: Video
fr: Vidéo

en: Tabs
fr: Onglets

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Thumbnails
fr: Vignettes

en: Skin
fr: Habillage

en: Image height
fr: Hauteur de l'image

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Not installed.
fr: Non installé.

en: Transition speed
fr: Vitesse de transition

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Transition type
fr: Type de transition

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Thumbnail image style
fr: Style d'image de la miniature

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
