RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: General
jv: Umum

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Fade
jv: Bureng

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
