RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: General
kk: Басты

en: Navigation
kk: Навигация
