RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Move
lv: Pārvietot

en: Views
lv: Skati

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: General
lv: Galvenie

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Change
lv: Mainīt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
