RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Image
ru: Изображение

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Move
ru: Перенести

en: Views
ru: Представление

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: General
ru: Общий

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Change
ru: Изменить

en: Caption
ru: Подпись

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Video
ru: Видео

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Fill
ru: Заливка

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Skin
ru: Обложка

en: Important
ru: Важно

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Not installed.
ru: Не установлен.

en: Transition speed
ru: Скорость перемещения

en: Auto height
ru: Авто высота

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Transition type
ru: Тип перехода

en: Transitions
ru: Переходы

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Option Sets
ru: Наборы опций

en: Breakpoint
ru: Точка останова
