RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Navigation
sq: Lundrimi
