RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Caption
ug: تېما

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
