RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Image
da: Billede

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Move
da: Flyt

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: General
da: Generelt

en: Change
da: Skift

en: Caption
da: Undertekst

en: Tabs
da: Faner

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Not installed.
da: Ikke installeret

en: Image styles
da: Billedformater

en: Transitions
da: Overgange

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
