RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
