RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Views
et: Vaated

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: General
et: Üldine

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Change
et: Muutmine

en: Caption
et: Pealkiri

en: Tabs
et: Sakid

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Skin
et: Kujundus

en: Important
et: Oluline

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
