RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Move
he: הזזה

en: Views
he: היבטים

en: Dimensions
he: מימדים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: General
he: כללי

en: Loop
he: בלופ

en: Navigation
he: ניווט

en: Change
he: חשב

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Video
he: וידאו

en: Tabs
he: לשוניות

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: Not installed.
he: לא מותקן.

en: Image styles
he: סגנונות תמונה
