RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (33 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Image
ja: 画像

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Move
ja: 移動

en: Views
ja: ビュー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: General
ja: 全般

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Change
ja: 変更

en: Delay
ja: 遅延

en: Caption
ja: キャプション

en: Fade
ja: フェード

en: Video
ja: ビデオ

en: Tabs
ja: タブ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Skin
ja: スキン

en: Image height
ja: 画像の高さ

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Transitions
ja: 推移

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
