RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: General
ku: گشتی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
