RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: General
sl: Splošno

en: Navigation
sl: Navigacija
