RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Views
th: ดู

en: General
th: ทั่วไป

en: Navigation
th: นำทาง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
