RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Image styles
fil: Mga istilo ng larawan
