RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
