RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Important
kn: ಪ್ರಮುಖ
