RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Navigation
ne: नेभिगेसन
