RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
