RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
