RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Move
te: తరలించు

en: General
te: సాధారణ

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Change
te: మార్చు
