RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Move
tr: Taşı

en: Views
tr: Görünümler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: General
tr: Genel

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Change
tr: Değiştir

en: Delay
tr: Gecikme

en: Caption
tr: Başlık

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Not installed.
tr: Kurulmadı.

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Transition type
tr: Geçiş tipi

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Transitions
tr: Geçişler

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
