RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: General
az: Əsas

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Change
az: Dəyişmək

en: Caption
az: Başlıq

en: Tabs
az: Tablar

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
