RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: Change
ca: Canvia

en: Delay
ca: Retard

en: Video
ca: Vídeo

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Skin
ca: Aparença

en: Not installed.
ca: No instal·lat.

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Transitions
ca: Transicions

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
