RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Navigation
mg: Fitondrana
