RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം
