RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Loop
ro: Buclă

en: Navigation
ro: Navigator

en: Change
ro: Modificare

en: Caption
ro: Legendă

en: Tabs
ro: Taburi

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Transitions
ro: Tranziții

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
