RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Move
uk: Перенесення

en: Views
uk: Види

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: General
uk: Загальне

en: Loop
uk: Цикл

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Fade
uk: Згасання

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Fill
uk: Залити

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Universal
uk: Універсальний

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Not installed.
uk: Не встановлено.

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Transitions
uk: Переміщення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Bullets
uk: Кульки

en: Full Screen
uk: Повний екран

en: Fit
uk: Підігнати
