RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Move
ur: منتقل

en: Views
ur: ویوز

en: Navigation
ur: نیویگیشن
