Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
