Janrain Engage (formerly RPX) (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Reset to defaults
be: Ськінуць да дапомных парамэтраў

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Опцыі канфігурацыі ськінутыя да дапомных.

en: Path
be: Шлях

en: User
be: Карыстальнік

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Стварэньне новых рахункаў дазволенае толькі адміністратарам бачыны.

en: Comment
be: Камэнтар

en: Save field
be: Захаваць поле

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
be: Усе зьмены будуць скасаваныя. Гэтая дзеяньне адкаціць немагчыма.

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: The field has been updated.
be: Поле абноўленае.

en: The specified title is already in use.
be: Прапанаваны загаловак ужо выкарыстоўваецца.

en: The field has been created.
be: Поле створанае.
